بهترين روانشناس و مشاور بهترين روانشناس و مشاور .

بهترين روانشناس و مشاور

بهترين مشاوره خانواده در تهران

مشاوره خانواده در تهران چه موقع ضرورت دارد؟

اگر يكي از زوجين رفتار منفي از خود نشان مي دهد و مدام با رفتار و نيش و كنايه ها نارضايتي خود را از زندگي مشترك اعلام مي كند، بايد به فكر مراجعه به يك مشاور باشيد. بروز رفتار منفي مي تواند اعتياد، مصرف مواد مخدر، مصرف الكل و ... نيز باشد. بسياري از مواقع طرف مقابل تصور مي كند كه  اين نوع رفتار ضرورتي براي پيگيري ندارد. زندگي هاي پرمشغله در شهر هاي بزرگ همچون تهران باعث مي شوند بسياري به اشتباه تصور كنند اين نوع رفتار ها ناشي از خستگي و روزمرگي است. اگر با اين شرايط رو به رو هستيد، بهتر است سريعتر به يك مشاوره خانواده در تهران مراجعه كنيد.

تصميم به طلاق

اگر فكر مي كنيد تنها راه حل براي مشكلات شما جدايي و طلاق است، ضرورت دارد به يك مشاور خانواده در تهران مراجعه كنيد تا او به شما كمك كند بهترين تصميم بگيريد و از تصميم خود پشيمان نشويد. بسياري از مواقع مشكلات غير قابل حل از نظر زوجين، مي توانند مشكلات ساده اي باشند.

ادامه زندگي مشترك به دلايلي غير از دوست داشتن همسر

اما مهم ترين توصيه براي مراجعه به يك مشاور خانواده در تهران زماني است كه به هر دليلي غير از دوست داشتن همسرتان با او زندگي مي كنيد. براي مثال اگر به خاطر آينده فرزندان با او زندگي مي كنيد، يا به دليل نداشتن استقلال مالي از همسرتان جدا نمي شويد. اين شرايط نيز يك اضطرار براي مراجعه به مشاور خانواده است.

مشاوره ازدواج براي افرادي كه ازدواجشان از هر نظر كامل و عالي به نظر مي رسد!

يكي از دلايل عدم استفاده از خدمات مشاوره ازدواج تهران احساس بي نيازي به مشاوره است. بسياري از زوجين كه از يكديگر شناخت دارند يا ازدواجشان از هر نظر كامل و عالي به نظر مي رسد، احساس نياز به مراجعه به مشاور را ندارند. واقعيت اين است كه تعداد زيادي از زوجين كه موفق به ادامه زندگي مشترك خود نشده اند، زوجيني هستند كه در ابتدا ازدواج آنها بسيار منطقي به نظر مي رسيده است. مشكلات معمولا به مرور زمان بروز پيدا مي كنند و زندگي مدام در حال تغيير است. شرايط ايده آل ابتداي زندگي ممكن است دوام نداشته باشد. بنابراين حتي اگر ازدواج شما ظاهري منطقي و ايده آل دارد، باز هم لازم است به مشاور ازدواج مراجعه نماييد.

تصورات اشتباه در خصوص مشاوره ازدواج تهران

مشاوره ازدواج تهران براي همه كساني كه در شرف ازدواج هستند و قصد ازدواج دارند ضروري و مفيد است. البته مشاوره قبل از ازدواج براي همه افراد در سراسر دنيا اهميت زيادي داشته و موثر است اما در خصوص شهرهايي مثل تهران با آمار بالاي طلاق، اهميت دوچنداني مي يابد. آمار مراجعه به مشاور قبل از ازدواج در ايران با آمار ايده آل بسيار فاصله دارد. بسياري به اشتباه تصور مي كنند تنها در صورتي كه از يكديگر شناخت نداشته باشند، لازم است به بهترين دكتر روانشناس تهران مراجعه نمايند تا مشاور به آنها كمك كند به شناخت كافي از يكديگر دست يابند. برخي ديگر تصور مي كنند تنها در صورتي كه نسبت به تصميم خود مردد باشند يا ظواهر نشان دهد زوجين براي يكديگر مناسب نيستند، بايد به مشاور مراجعه نمايند تا از او براي ازدواج تاييده بگيرند و مشكل را حل كنند. قبل از تصميم به ازدواج بايد بدانيد، شما به كمك يك متخصص براي انتخاب صحيح و ساختن راهي به سوي خوشبختي نياز داريد.

دكتر رامين علوي نژاد، دكتر روانشناس و مشاور خانواده در تهران

دكتر رامين علوي نژاد، با تكيه بر تخصص و تجربه، به زوجين كمك مي كند تا از زندگي مشترك خود مراقبت نموده و از آن لذت ببرند. اگر به هر دليلي احساس مي كنيد به كمك بهترين دكتر روانشناس در تهران نياز داريد، مي توانيد از خدمات تخصصي ايشان بهره مند شويد. دكتر رامين علوي نژاد يك مشاور خانواده در تهران است كه با گذراندن دوره هاي مختلف علمي و تخصصي در داخل و خارج از كشور از جديدترين يافته هاي علمي براي كمك به شما و حفظ زندگي مشتركتان استفاده مي نمايد. همچنين براي درمان افسردگي و ساير مشكلات روانشناختي مي توانيد از ايشان كمك بگيريد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۲۴:۴۲ توسط:امين موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :